O projektu, kontaktní informace

Rychlofkyrychlofky.cz – jsou experiment patřící k projektu @365tipů – 365tipu.cz a v převážné míře je tvoří jednotlivé příspěvky pro nedělní týdenní přehled (známý jako #TYDEN) na www.lupa.cz. V případě zájmu můžete rychlofky kontaktovat na 365tipu@gmail.com, provozovatelem a vrchní plničem je Daniel Dočekal.

Veškerý obsah zde uveřejněný je CC-BY-NC-SA

CopyCamp 2014, ouje!Rychlofky jsou velmi krátké komentáře odkazující na originální článek na některém z zdrojů v (převážně) angličtině. Základní členění do rubrik odpovídá členění v #TYDENním přehledu, který vychází v neděli v podvečer na Lupa.cz.

Rychlofky mají povolené komentáře (mateřský projekt @365tipů nikoliv), ale prosím berte na vědomí, že nejsou a nebudou nijak pravidelně monitorovány.

Co ještě byste měli vědět?

Rychlofky jsou opravdu rychlofky v psaní i vkládání, jsou vedlejší produkt průběžného shromažďování odkazů a textů pro #TYDEN.

Ale hlavně, je to experiment, pokoušející se řešit zásadní problém s kurátorstvím využívajícím sociální sítě = obsah nikde nezůstává, nedá se prohledávat, není možné ho dobře využívat, nemá jinou hodnotu než jenom tu minimální v momentě sdílení.

Narazíte-li na chybu, dejte vědět, pomůžete k opravě, ale berte v úvahu, že tohle není komerční projekt, nemá žádné prostředky, rozpočty, korektory, grafiky. Prostě nic. Jen vrchního plniče.

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s