Co se stane, když HP přestanete platit měsíčních 4.99 USD za „InstantInk“?

Co se stane, když HP přestanete platit měsíčních 4.99 USD za „InstantInk“? Přestane vám fungovat tiskárna, dokud opět nezačnete platit měsíční poplatek. Tedy alespoň takto to vypadá podle tohoto tweetu:

Celé je to ale daleko zajímavější v tom, že dotyčný vůbec nevěděl, že si platí program ve kterém může měsíčně vytisknout určitý počet stránek a v rámci toho HP dodává inkoust zdarma (viz HP Instant Ink). Zákazník si tohle vybírá při zprovoznění tiskárny a druhá možnost je klasická, nic neplatí a inkoustu si kupuje.

2020-01-19 08_54_58-HP Instant Ink _ HP® Official Site - Sign up here.png

4 Comments

  1. „Yes, you can change plans or cancel online at any time without penalty.“ – Takže o čem ta „kauza“ celá vlastně je?

    1. O tom, milý Tomáši, že jsi si nepřečetl o čem ta „kauza“ je. Tedy o tom že kauza neexistuje a přesto z toho lidé kauza dělají. O tom, že původní stěžovatel vůbec netuší, že si objednal nějakou službu, kterou může kdykoliv měnit. A přesně o tom je ta zprávička.

      1. Víš Dane, asi jsem jsem za tím skoroclickbaitovým titulkem hledal víc, a proto jsem šel rovnou na ty obchodní podmínky HP. A ono přitom stačilo napsat, že Ryan Sullivan je lama, která neví, že předplatné naInstantLink jde kdykoli cancelovat a nestane se vůbec nic. Tak jsme si hezky popovídali a zase někdy příště.

Komentáře nejsou povoleny.