Instagram Policie ČR (@policiecz) překonal v pátek odpoledne 100 tisíc sledujících.

Instagram Policie ČR (@policiecz) překonal v pátek odpoledne 100 tisíc sledujících. Večer v pátek (20:00) měl 118 665. Celé je to navíc součást soutěžení s @policiaslovakia ten v pátek v 20:00 fanoušků 102 432. Takže se slovenské Policii nakonec také podařilo prolomit sto tisíc fanoušků, ale aktuálně zůstávají pozadu.

2019-11-29 20_08_18-Policie ČR (@policiecz) • Fotky a videa na Instagramu.png

V neděli [01.12.19] před polednem překonal 150 tisíc sledujících. „Bratrskou výzvu“ český účet vyhrál (skončila sobotní půlnocí). Slovenský policejní Instagram v neděli překročil 127 tisíc sledujících. Výhra na obou stranách.

View this post on Instagram

Bratrská výzva skončila… pro obě strany úchvatně 👌😊🇨🇿🇸🇰 ani v nejodvážnějších představách jsme nedoufali v takový výsledek!🙏❤ díky Vám všem, kteří jste nás podpořili a pomohli oběma státům rozšířit své fanouškovské základny, což povede k úspěšnějšímu šíření důležitých zpráv 👆😊 od začátku s “bratry” víme, že ať zvítězí kdokoliv, svoje charitativní projekty podpoříme stejnou měrou 😉 Vítězové jste VY!, kteří jste nám dali své “follow” ❤ A klobouček Slovákům! 🎩 je nás jednou tolik a stejně jsme je pořád měli v zádech 😅 jste borci 👍 🇨🇿🇸🇰 #vyhralijsme #dikyvam #neprohralnikdo #prodobrouvec #jsmebratri #dekujeme #🇨🇿🇸🇰 #pomahatachranit #policiecz #policiaslovakia #dobrounoc😁

A post shared by Policie ČR (@policiecz) on