TweetDeck slouží pro vytváření automatizovaných sítí účtů co se vzájemně podporují. Jak se podvádí na Twitteru?

TweetDeck slouží pro vytváření automatizovaných sítí účtů co se vzájemně podporují přes Líbí, retweety a komentáře. Využívá se toho, že v TweetDecku je možné vytvořit týmy, které spravují účty a mít napojeno více účtů a vše lze automatizovat.

Ovládané je to například i přes Telegram a už před rokem se o tom psalo v „Tweetdecking“ Is Taking Over Twitter. Here’s Everything You Need To Know. „Tweetdecking“ se tomu mimochodem říká nejen pro využití TweetDecku, ale ipro spojení dvou slov „tweet“ a „deck“. V pokročilejší podobě se využívají skripty a API včetně napojeni na bot v Telegramu. Využívají se i rozšíření pro Chrome (Auto Deck), které ovládají TweetDeck.

2019-02-23 07_07_30-tweetdeck - Twitter Search _ Twitter.png

Twitter někdy před rokem masově mazal „tweetdeckující“ účty, ale když si projdete aktuální tweety, tak najdete záplavu tweetů nabízejících tyto služby. Vše pochopitelně za peníze. Koupíte si líbí, retweety i tweety za peníze, ti co vše zprostředkovávají pak mají většinu peněz, ti co zapojili své účty malé podíly.

TIP: V Co je to Instagram Comment Pod (Insta pod)? Jak vyhrát nad omezujícími algoritmy? zjistíte jak totožné mechanismy fungují na Instagram