Nejvlivnější muži a ženy na Twitteru roku 2018

Nejvlivnější muži a ženy na Twitteru roku 2018 od Brandwatch není nijak dlouhý žebříček. Zajímavé na něm je, že obsahuje jména o kterých jste možná nikdy neslyšeli. Ale také jména chronický známá (a umělecká). Také tím, že průměrný věk u mužů je 44.7 a žen 36.4, ženy jsou vlivnější než muži (tedy alespoň podle přiděleného skóre). Pokud se chcete přímo podívat, tak viz seznam Most Influential Men TW18 a Most Influent Women TW18

TIP: Hodit se vám může iNejsledovanější účty značek na celosvětovém TwitteruNejsledovanější účty celebrit na celosvětovém Twitteru

2018-11-28 18_11_05-Taylor Swift (@taylorswift13) _ Twitter.png

Muži

Name Twitter Handle Influencer Score Follower Count This year placement Last year placement
Liam Payne @LiamPayne 97 33 million 1 Not listed
Donald Trump @realDonaldTrump 96 56 million 2 2 (same)
Justin Bieber @justinbieber 95 105 million 3 1 (-2)
Barack Obama @BarackObama 95 103 million 4 8 (+4)
Cristiano Ronaldo @Cristiano 95 76 million 5 5 (-1)
Niall Horan @NiallOfficial 95 40 million 6 9 (+3)
Bruno Mars @BrunoMars 94 43 million 7 Not listed
Amitabh Bachchan @SrBachchan 94 36 million 8 Not listed
David Guetta @davidguetta 94 22 million 9 Not listed
A.R.Rahman @arrahman 94 21 million 10 Not listed

Ženy

Name Twitter handle Influencer score Follower count This year placement Last year placement
Taylor Swift @taylorswift13 98 84 million 1 Not listed
Katy Perry @katyperry 96 108 million 2 1 (-1)
Kim Kardashian West @KimKardashian 96 59 million 3 Not listed
Demi Lovato @ddlovato 96 57 million 4 5 (+1)
Ellen Degeneres @theellenshow 95 77 million 5 4 (-1)
Selena Gomez @selenagomez 95 57 million 6 6 (same)
Shakira @shakira 95 51 million 7 2 (-5)
Jennifer Lopez @jlo 95 44 million 8 3 (-5)
Rihanna @rihanna 94 89 million 9 Not listed
Lady Gaga @ladygaga 94 78 million 10 Not listed
Reklamy