Pokémon GO je velmi omezený front-end ke hře Ingress.

Pokémon GO je velmi omezený front-end ke hře Ingress. Ta je tady už několik let a nabízí toho podstatně víc, než jenom (pardon) tupé chytání Pokémonů. Najdete v ní nejenom strategii, ale také dvě soupeřící frakce a možnost týmové spolupráce. Nebýt Ingressu, tak v Pokémon GO Je prázdno – všechny ty modré body i další věci v Pokémonu jsou ve skutečnosti body z Ingressu. Které tam navíc za několik let vytvořili sami hráči. Nakonec i Wish Pokémon Go were better? Welcome to Ingress to vcelku správně připomíná.

TIP: Jak na Pokémon GO? Nejúplnější rádce pro začínající i pokročilé je možná to, co právě hledáte, pokud tuhle hru hrát. 

Reklamy

2 thoughts on “Pokémon GO je velmi omezený front-end ke hře Ingress.

  1. Lada napsal:

    Pro mě jako Ingressáka je pokemon velkým zklamáním. Účelem hry je dostat všechny? Držet gym? A dál? Není v app chat (i v Ingressu stojí za prd) kde je kolektiv? Prostě hrůza. Zábava na pár týdnů. Ingress hrají aktivně tři roky a pokemoni v tomto stavu nemají šanci udržet hráče.

    To se mi líbí

  2. dom244 napsal:

    No jasně, gotta catch them all, co víc si přát. :D Nicméně jde o tu značku, o tu jednoduchost, která hodně lidí uspokojí. Ale ano, pokud se to časem nezačne rozvíjet, přestane to být zajímavé. Předpokládám, že tvůrci mají za lubem mnohem víc. Snad se nepletu – i když svět pokémonů byl jen o tomhle. :)

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.